Profili i kompanisë

d856b8d7

N ingbo RYKAY Electric Co, Ltd është speacialized në prodhimin e mini frigorifer dhe makinë pije freskuese dhe kuti të ngrohtë, krijues akull, birrë pije freskuese, etj Ne kemi përvojë prej më shumë se 16 vjet në këtë fushë.

N e kanë ndërtuar të fortë dhe të gjatë marrëdhënie bashkëpunimi me një sasi të madhe të kompanive në këtë biznes jashtë shtetit. Menjëhershëm dhe specialist pas shitjes shërbimi i furnizuar nga grupi ynë Konsulenti ka të lumtur blerësit tanë. Detajuar Info dhe parametrat nga mallin ndoshta do të dërgohet tek ju për çdo të plotë pranojnë. Mostrat e lira mund të dorëzohen dhe shikoni kompani për të korporatës sonë.

O ur kompani ka ardhur të marrë formë me zhvillimin e qëndrueshëm dhe pioniere markë spirits.Our RYKAY ftohje elektrike dhe njësi ngrohje dhe frigoriferë të makinave janë bërë me materiale të shkëlqyer, teknologji të përparuar, dizajn atraktiv, të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, lt miraton AC / DC për pushtet furnizimit dhe të lehtë për të kryer. Produktet janë të njohura shitur në Japoni. Korea e Jugut, SHBA, Britania e Madhe, Australia, etj sendet tona janë pranuar edhe nga konsumatorët.

Rreth RYKAY

Kompania jonë mirëpritur klientët e vjetër dhe të re për bashkëpunim të biznesit.