CC-9B

Краток опис:

CC-9B функција. Iceless, кулер, патување лесно, без мраз Електричен систем за ладење, приклучоци во автомобил 12V DC излез 230V напојување Конвертор вклучени (220 ~ 240V во Safe адаптерот во затворен простор) Не мраз прави чистење лесно, конфигурација обезбедува пристап лесно Останува ладно, се додека постои извор на енергија Iceless кулер одржува температура од 15 ~ 18 поладна од околните температура, максимум потопла изведба на 65 ° C со сет-точка термостат потрошувачка на енергија 48 вати една рачка, материјал: ABS


 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  CC-9B

  Функција. 

  Iceless, кулер, патување лесно, без мраз

  Електричен систем за ладење, приклучоци во автомобил 12V DC излез

  230V напојување Конвертор вклучени

  (220 ~ 240V во Safe адаптерот во затворен простор)

  Не мраз го прави лесен за чистење, конфигурација го прави лесен пристап

  Останува ладно, се додека постои извор на енергија

  Iceless кулер одржува температура од 15 ~ 18 поладна од

  околната температура, максимум потопло перформанси

  65 ° C од страна на сет-точка термостат

  Потрошувачка на енергија 48 вати

  Една рачка, материјал: ABS


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ