Профил на компанијата

d856b8d7

N ingbo Rykay Електрични копродукции, Ltd е speacialized во производство на мини фрижидер и автомобил кулер и потоплите кутија, мраз творецот, пиво кулер, итн Ние имаме искуство од повеќе од 16 години во оваа област.

W e имаат изградено силна и долга соработка односи со огромно количество на компании во овој бизнис во странство. Непосредна и специјалист по продажба на услуги обезбедени од страна на нашиот консултант група има среќен нашите купувачи. Детална Информации и параметри од стока, најверојатно, ќе бидат испратени до вас за било темелно признае. Бесплатни примероци можат да се доставуваат и компанија да се провери од нашата компанија.

О ur компанија дојде да се оформува со стабилен развој и пионерски spirits.Our RYKAY бренд електрични ладење и греење единици и автомобил фрижидери се направени со одлични материјали, напредна технологија, атрактивен дизајн, стабилен и сигурен квалитет, lt донесува AC / DC за напојување понудата и лесен за носење. На производи се популарни продаваат во Јапонија. Јужна Кореја, САД, Велика Британија, Австралија, итн Нашите предмети се добро примени од страна на клиентите.

за Rykay

Нашата компанија добредојде стари и нови клиенти за деловна соработка.